A long time | I'm sorry

19. april 2014 at 18:34 | Jull |  Julliin deník
Hi!
A je tu další článek, ve kterém se omlouvám, že jsem dlouho nepřidávala, ale nemám na to chuť, čas a nevím, co psát. Doufám, že vám to nevadí, ale prostě je to hodně únavný.

Před 3 týdny ve středu jsme byli v ZOO ze školou. Zrovna to bylo 5 dní, co jsem se nebavila s Ivonou (už prostě jí říkat Nicole nebudu!).
Teď trochu odbočka. Ivona zase chyběla ve škole, protože ona často do školy nechodí a tak. Chtěla ode mě půjčit sešity a řekla, že jsem jediná spolehlivá. Tak jsem jí to odkývala, ale moc se mi to nelíbilo, protože chtěla, ať si počkám hodinu před školou, nebo si pro to můžu zajet v sobotu. Are you fucking kidding me? Na to, že ví, že bydlím asi 30 km od Prahy twl. Tak jsem šla do školy a zjistila, že mi lhala, protože to samé řekla dalším 6 holkám. Really?! No, sešity jí půjčili jen dvě. I ta nejhodnější holka ze třídy se už fakt na ní vykašlala (naše Tess :*). Když si přišla do školy pro ty sešity (A to jako pro ně může jít, ale do škol ne? O_o), tak jsem jí řekla, co si myslím. Čistě můj názor BEZ nadávek. Na facebooku jsem se pak dočetla statusu "Miluji "spolehlivé" lidi. Grr." Tak jsem jí to okomentovala s tím, že každý má právo si nechat sešity na učení u sebe, a že když lže, tak se pak nemá divit. V pondelí (to se odehrálo v pátek- vše před 3 týdny) jsem se dozvěděla, že to moje odstranila (Trapáás, asi jsem jí setřela) a doma jsem se dozvěděla, že si mě odstranila z přátel. Jako vážně? Kvůli sešitům? NE! Kvůli tomu, že jsem se opovážila říct svůj názor.
K té ZOO. Po cestě jsem se bavila s Marikou a Mary (Něco jako vychovatelka z USA). V Zoo jsem se ale rozdělila, protože si mě nikdo nevšímal. Jen chvíli jsem se bavila s naší třídní o věcech mezi spolužáky. Áno, to znamená, o tom, co se děje mezi mnou a Ivonou. Trochu jsem se ztratila a v jedné chvíli doufala, že mě nenapadne kachna, co proti mě tak trochu vyletěla. Dále jsem si popovídala s Barčou, protože jí holky opustili, protože si chtěla sednout. A chvíli jsem trávila s Bárou, Domčou a klukama, ale ti se stejně o mě nezajímali, pokud jsem jim zrovna neměla podat ledovou tříšť. Pak jsem si sedla k tuleňům a jen tak tam seděla. Pak jsem obcházela okolo tučňáků a tuleňů a viděla Ivonu sedět samotnou na lavičce. Protože mi to připadalo absurdní ta hádka, tak jsem se jí šla omluvit za věc, co jsem nepovažovala za svou chybu, ale rozhodla jsem se nevyhrát moje EGO. Sice to nebyla moje vina, ale tak fajn. No, dozvěděla jsem se, že nejsem správná kamarádka, a že se chovám špatně. JENOM já. No tyvole, tak to mě dorazilo úplně. (Moc se omlouvám za chyby a hlavně za některé výrazy, ale...). Pak jsem mluvila chvíli s naší třídní učitelkou, která na to měla podobný názor a to i spolužačky. Jo, trošku jsem se rozbrečela, i když jsem se nechtěla rozbrečet, protože mi na ní nezáleží už a s takovým člověkem nechci mít nic společného. Jen mě prostě mrzí, že nevidí i to, jak se chová ona. Takže výlet v ZOO totálně na hovno.
Ve středu 15. 4. jsem měli 2 hodinovou schůzku ohledně Anglie. Přes 60 lidí bylo narvaný v jedné tříde. A ON tam byl. Já myslela, že chcípnu. Ujasňovali jsme si věci ohledně peněz a jídla, cesty, darů a co se smí a co ne. Všechny nás dojebala historka, kdy v Anglii naší učitelku zatkli poslední den s žákem, který měl usebe kapesní nůž, který měřil, tak 15-20 cm s tím, že to bylo na chleba. A pak, když je konečně pustili se divil, že mu ho nevrátí. A nebo idiotské otázky některých z nás. Ano, myslím Patrika (Deváťáka, který je hrozný debil a miluje jídlo). Pořád se ptal, jestli si může ohřát párky v tom autobuse atd.
Ve čtvrtek jsem hlídala ségru a na chvíli jsem byli na zahrádce s babičkou a šli na procházku s Terkou (pes babičky) a bylo to fajn. Mám spoustu nových fotek. Necelá jedna čtvrtina na mém IG.
Dneska jsem jela s mamkou, ségrou, babičkou a dědou do Prahy na Divokou Šárku. No, šlo to. Radši bych, kdybych tam šla s kamarádkou, protože s rodinou to byl oprus a neptejte se mě proč, to je až moc soukromé.
Tak to by bylo. Mějte se dobře a zatím papa...
 

2 people judged this article.

Comments

1 Nikk Nikk | 29. april 2014 at 15:52 | React

Tohle jako myslíš vážně? OK, mysli si co chceš, ale sem to nepiš! Být tebou, radši to smažu a ty moc dobře víš, proč!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement