Téma, o které nikdo nemluví

7. march 2014 at 1:00 | Jull |  Blbosti
Hi!
Někdy si říkám, proč blog vymýšlí takový blbý témata. Ale toto mi padlo do oka. Sice se mi prvně nevybavilo nic konrétního, ale myslím, že už jsem na tom přišla.

Já s mými kamarádkami mluvím o hodně věcech, ale jenom s některými můžu mluvit o čem koliv, aniž by se kamarádka urazila, nebo mi "naznačovala", že jsem trapná. Takových lidí je strašně málo a jsem ráda, že jsem tu osobu našla.
Podívala jsem se na pár blogů. Na jednom bylo, že se vůbec nemluví o sexu. Myslím si, že v téhle generaci se o tom baví až moc. Hodně se stává, že vejdu do třídy. Okolo mě amý 13letý a 14letý holky a baví se o sexu. A podobných věcech, takže si nemyslím, že je to pravda.
Téma, o kterým se vůbec nemluví jsou problémy. Jak doma, nebo to, že někdo ztratil drahocenou osobu. Jakým koliv směrem. Lidi už se nikomu nesvěřují. Ani svým rodičům. Sama mám citových problémů, že bych mohla rozdávat. Chápu všechny ty lidi, už nemají komu věřit. Každý, komu řeknete svůj problém se raduje a za chvíli to ví celá škola. Nikomu neříkám, jak mi doopravdy je. Řekla jsem to jen dvou osobám. A možná to řeknu ještě jedný, protože jí 100% důvěřuji a ona mi dodává skvělou náladu, jen jí nechci zkazit.
Určitě znáte ten pocit, když máte chuť zabít celý svět, protože si připadáte bezmocně. Vybrečíte se do polštáře a vyspovídáte se svému plyšákovy. Ráno vstane s úsměvem, jako by se nic nedělo. (Ne, že by to byl můj případ, to radši slyšet nechcete.)

Zažily jste to někdy? Co děláte pro lepší náladu v debkových chvílích? :)
Your admin Jull.
Ps.: V dobu když to píšu mám dobrou náladu, takže je to nejspíš napsaný na ho...
Pss.: Omlouvám se, že je to tak krátký, ale už tak omýlám ty samé věci dokola.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lily Love Lily Love | Web | 7. march 2014 at 20:56 | React

také bych řekla že se nemluví o osobních problémech tolik :)

2 ♥Pretty Nikki♥ ♥Pretty Nikki♥ | 7. march 2014 at 23:46 | React

Já už se taky nesvěřuju ..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement