Gone, but everywhere

6. march 2014 at 1:00 | Jull |  Blbosti
Hi!
V předchozím článku- pictures 1- jste měli jeden obrázek, který byl dost stručný a pochopitelný, ale jen pro TY vyvolené. To jsou lidi, kteří se zaměřují na jedno téma. Je to jeden seriál, který je zaměřen na srovnaný chaos, jak já říkám. Pochopíte, když si ho pustíte. Nazývá se PRETTY LITTLE LIARS. Zkráceně PLL, nebo v češtině jako Prolhané krásky. Jsou tam postavy, které pokládám za vzor. Prvně jsem to nějak nechápala a nezapamatovala jsem si jméma, ale teď jsou přirovnání k životu, který bych jednou chtěla žít. Když opominu vyhrožování, násilý, či smrt. Každá z dotyčných lhářek mi ukázala něco, s čím můžu probojovat a prožít svůj život. Jsem jim vděčná za něco, co oni mohli odmítnout. Oni za to dostávají peníze, já rady. Budu mluvit o té nejzáhadnější. Alison DiLaurentis.

Gone, but everywhere.
Dívka, se kterou si toto spojuji, která byla pořád výborná ve hrách, předstírala všechno, co mohla. Byla jedinečná, nenahraditelná, sama s sebou a obzvlášť její život naplnila zorganizovaným zmatkem, který nikdo nedokázal vyřešit. Ona všemu velela, strojila si svůj život do nenormálního a originálního oblečení, které sama ušila. Jmenovala se Alison.
Poslední den jednoho léta pozvala kamarádky do chaty. Té noci zmizela. Pořád se o ní mluvilo, každý doufal, že se nějak objeví, ale jedinci si přáli její smrt a nebylo jich málo. O rok později se našlo její tělo, ale to byl její plán. Jak být nikde, ale zároveň všude. Ta dívka však žila dál. Měla život plný strachu, tajemství, slávy a nesmrtelnosti. Sama řekla svým kamarádkám: "Chtěla bych umřít mladá, nějakou záhadnou smrtí..." poté dodala: "...tohle je nesmrtelnost, drahoušci." Do celého děje zatáhla i své kamarádky. Ona je dělala vyjímečnými, manipulovala nimi. Pomáhala jim a bez jejich vědomí to dostávala nazpátek. Byla schopná všeho. Včetně sabotování její smrti. Jakoby podepsala smlouvu s ďáblem, ale ona sama byla ďábel. Zároveň se stala i andělem, co chrání své blízké před nedočkavou blížící se smrtí. Navzdory tomu, že jim nevěřila. Ani své kamarádky nepovažovala za ty, kterým může věřit. Aby k důvěře měla přístup, musela je zdrogovat. Byla silná, avšak i slabá. Umí se objevit, a poté i ztratit. Dál a dál. Celé dlouhé měsíce přesvědčovala ostatní, že je mrtvá. Ale její jméno bylo napsané všude, kam se člověk podíval. Pod každou záhadou se hluboce vyryla.
She's Gone But Shes Everywhere
Ano, já vím. Krátké, ale myslím, že jsem se v tom hodně vyjádřila. Líbilo se vám to? Myslím, že ani nevadilo, že seriál někteří neznáte.
Your admin Jull.
 

1 person judged this article.

Comments

1 ♥Pretty Nikki♥ ♥Pretty Nikki♥ | 7. march 2014 at 23:48 | React

Moje Ali :3333 Ona je prostě úžasná :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement