Ashley Benson- Cosmo

8. march 2014 at 19:44 | Jull |  Pretty Little Liars
Hi!
Včera jsem si koupila Cosmopiltan a je tam úžasný rozhovor s Ahley. Jelikož je ten časopis docela drahý a někteří si ho nemohou dovolit, tak jsem se rozhodla napsat ten rozhovor sem.Zdroj: Cosmopolitan

Cosmo: Tmavší vlasy vám sluší! Jaká je vaše zkušenost: Užívají si víc zábavy spíš blondýny, nebo brunety?
Ashley: Brunety! S hnědými vlasy se cítím přitozeněji. Jako blondýna jsem dostávala samé role vůdkyň party a potvor, a přitom jsem vždycky chtěla být spíš normální holka.
Cosmo: Takže se v soukromí nechováte jako Hanna?
Ashley: Jsme si podobné jenom lehce jízlivým humorem. A obě si pořád děláme z ostatních legraci. Jednou jsem třeba nalepila svému seriálovému kolegovi Keeganovi Allenovi na límec kabátu žvýkačku. Když zaklonil hlavu, zamotala se mu do vlasů.
Cosmo: Snad se nenaštvete, že to říkáme, ale...ten seriál má hrozně zamotaný příběh!
Ashley: Já vím! V zápletce se ztrácejí hlavně lidi, kteří se nedívají od začátku. Občas se mě novináři ptají: "Jak dopadne to a ono?" a já na ně chvíli zírám a pak přiznávám: "Vůbec nevím, o čem mluvíte!"
Cosmo: Nepřejete si někdy, aby byli hrdinové Prolhaných krásek trochu obyčejnější?
Ashley: Od začátku jsem si dělala legraci z kostýmů. Ukažte mi holku, která chodí do školy na patnácticentimetrových podpatcích a nalíčená a učesaná jako na večírek! Já se tedy do školy nikdy nelíčila, nedovolovali nám to, ačkoli možná to bude tím, že jsem naposledy byla ve škole ve svých třinácti. Je fakt, že teď vídám holky na podpatcích a načesané. Docela by mě zajímalo, jestli je to naším seriálem, anebo je prostě taková doba. Kdybych kdysi nastoupila na středí školu, určitě bych se ráno prostě vykulila z postele, natáhla si svetr a šla. Víte strašně moc bych chtěla hrát ve filmu Woodyho Allena, je to jeden z mých cílů. V každém filmu má totálně jednoduché kostýmy, žadné velké líčení a česání, a přesně tohle se mi líbí: úplně přirození lidí, žádné fintění a umělé řasy, žádná dokonalost.
Cosmo: Máte ještě další cíle?
Ashley: Byla bych ráda, kdybych vedke seriálu dál zvládla točit filmy. Až seriál skončí, budu fakt smutná, protože mě dostal tam, kde jsem, a máme senzační fanoušky.
Cosmo: Vídáte kolegyně ze seriálu i ve volném čase, nebo si od nich spíš potřebujete odpočinout?
Ashley: Lidi si myslí, že si navzájem lezeme na nervy, ale překvapivě spolu vycházíme skvěle. Každá si jdeme vlastná cestou. Lucy dělá úžasnou muziku. Shay je filantropka a chtěla by spasit svět a Troian se mi z nich všech podobá nejvíc- chce být dobrá herečka a točit filmy. Máme se rády a podporujeme se navzájem. Jasně jsme svým způsobem konkurentky, ale alespoň nás baví stejné věci.
Cosmo: Jak jste se změnila od doby, kdy vám bylo devatenáct a začínala jste v seriálu hrát?
Ashley: Přestěhovala jsem se do vlastního domu a opájela se pocitem: "Můžu si dělat, cokoli budu chtít!" Nikdy jsem ale nebyla moc velká divoška a postupně jsem se zklidnila ještě víc. Spousta čtyřiadvacetiletých holek z Hollywoodu chodí pořád na večírky a do klubů, ale mně flámování připadá jako totálně promarněný čas. V tomhle jsem jako nějaká babička. Chci se dobře najíst, podívat se na film a jít spát.
Cosmo: Ale při filmování Spring Breakers jste viděla pořádné divočárny...
Ashley: Jasně, natáčeli jsme s lidmi, kteří fakt jeli na jarní prázdniny- všichni okolo popíjeli a kouřili trávu. Viděli jsme dvě dívky, které byly úplně nahé a válely se po sobě. Pořád jsem Seleně (Gomez) zakrývala oči!
Cosmo: A co filmový sex ve třech s Jamesem Frankem a Vanessou Hudges? Vanessa se nechala slyšet, že byla vděčná za vaši přítomnost...
Ashley: Já bych to bez ní asi taky nezvládla! Předtím jsem nikdy netočila erotickou scénu, natož sex ve třech. Neoblemně jsme ale trvaly na tom, že neukážeme všechno.
Cosmo: Vyjednáváte, když vás režisér nutí, abyste se svlékla?
Ashley: Jasně jsem řekla, že mám hranice. Herečky jsou pod velkým tlakem a je snadné nechat se k takovým věcem přemluvit. Já prostě odešla z placu a prohlásila: "Jestli to chcete dělat takhle, tak beze mě." Ale ne každý herec si uvědomuje, že se při natáčení může takhle bránit.
Cosmo: A kde leží ty vaše hranice?
Ashley: Nikdy bych se nesvlékla jen pro nahotu samotnou. Žena vypadá o moc líp v prádle nebo tričku, když zbývá prostor pro představivost. Pamatuji si, jak jsem se při natáčení Spring Breakers dala do řeči s dívkou, která ve filmu vystupovala nahoře bez. Snažila jsem se jí vážně promluvit do duše. Proč se někdo před kamerou svlékne, když ani neví, jestli za to dostane zaplaceno? Ale mnozí by udělali cokoli, jen aby se zviditelnili. Připadá mi šílené, že někdo vydělává miliony dolarů jen proto, že se proslavil erotickým videem. Naštěstí existují i lidé jako Selena, která je kultivovaná a sama sebe si váží. Je také moc dobrá kamarádka. Vím, že se na ni můžu spolehnout. Mockrát mi pomohla.
Cosmo: Začala jste natáčet v Hollywoodu už jako desetiletá. Nenáháněly vám někdy osudy jiných dětských hvězd?
Ashley: Nikdy jsem se o sebe nebála. Znám se a vím, že bych se nikdy nedotkla drog. V rodině máme z obou stran alkoholiky i feťáky, tekže vím, jaké to je, když někomu závislosti zničí život nebo ho dostane do vězení. A o závislost si koledujete vždycky, když vyzkoušíte jakoukoliv drogu. Proto jsem nikdy s ničím takovým nezačala a ani nebyla v pokušení. Drogy jsou nelítostné, a když vám zničí rodinu, pochopíte, že na nich není nic přitažlivého. Nikdy bych nechtěla ztratit kontrolu nad svým tělem. chci mít všechno pevně v rukách.
Cosmo: I ve vztazích? Jakého partnera vůbec hledáte?
Ashley: Někoho, kdo se nebere moc vážně, je hodně pozitivně laděný, cílevědomý a můžu se na něj ve všem spolehnout. Nestydím se udělat si sama ze sebe legraci, chovám se hodně přirozeně a můj partner by měl také. Měl by být uvolněný, na nic si nehrát a nebát se ukázat svoji pravou tvář.
Cosmo: S Ryanem Goodem, stylistou Justina Biebera, se pořád rozcházíte a zase dáváte dohromady.
Ashley: Ryan je jedna z nejsilnějších osobností, jaké jsem kdy potkala. Je inteligentní, stojí oběma nahoma na zemi a má dobrý vliv na lidi. Dali jsme si pauzu, protože pracuju třeba i dvacet hodin denně a jsem pořád pryč. V poslední době se náš vztah odehrává hlavně na telefonu a iChattu. Hodně si povídáme a snažíme se dohnat, co se dá.
Cosmo: Snaží se Ryan nějak změnit váš styl?
Ashley: Proboha, to ne! Nikdy! Tím by mě vyděsil. Potřebuju, aby mě partner respektoval takovou, jaká jsem. A já na oplátku podpořím jeho ve všem, co dělá. Pokud je váš partner nezrálý a nevyrovnaný, těžko snáší, že se snažíte růst a vyvíjet se. Když vám není oporou a nejste si jím- nebo sama sebou- jistá, můžete se z toho úplně sesypat. Lepší je, když se najdou dva silní, nezávislí a pozitivní lidé, kteří spojí síly. Takové vztahy hledám.
http://distilleryimage2.ak.instagram.com/f6f9982e8d1c11e39de7124ef98b77aa_8.jpg

 

1 person judged this article.

Comments

1 Lily Love Lily Love | Web | 8. march 2014 at 20:04 | React

jaká náhoda :D zrovna včera jsem si ho koupila a dneska jsem si ho celý četla :D Ashley tam mluví úžasně,jsem ráda že zmínila i Sel a je tam úplně úžasná prostě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement