Fandomy vládnou světu

23. february 2014 at 2:00 | Jull |  Blbosti
Hi!
Docházela mi inspirace, a tak jsem se podívala po internetu a tam na mě vylezli témata, na která by se dalo něco napsat, ale moc jich nebylo. To, které jsem vybrala je docela pravdivé a něco mě k to tomu i napadlo.

Fandomy vládnou světu...určitě to každý znáte. Když jdete na facebook vidíte tam tucet stránek o různých celebritách, je jich tam tisíce. To samé i na blogu, všude jsou stránky s fotkami a novinkami o oblíbených jedincích. Pravda je, že za pár let budeme mít rádi někoho jiného, nebo vůbec nikoho, al teď jakoby někteří žili jenom jima.
Nepovídám vám tu nesmysly, sama jsem si zažila závislost na někom a byla součástí fandomu. Jsem i teď. Jen v tuhle dobu netrávím všechen svůj čas mluvením o nich a ukládáním si každé jejich fotky do počítače.
Nejznámější fandomy jsou Beliebers a Directioners. Já jsem oboje, ale už mě to přestává bavit. Justin neprojevuje takovou lásku k fanynkám a místo toho ujíždí na drogách a já dopravdy nechci mít za idola člověka, který v tak mladém věku bere drogy a pije alkohol.
One direction projevují tu lásku, ale kazí to "directionerky", které musí nadávat jejich přítelkykím, či jim samotným. V poslední době se většina "directionerek" rozdělují do skupin na Larry Shippers a Elounor Shippers. Hádají se a navzájem si nadávají. Nechci být ve fandomu, kde se ostatní k sobě chovají takto. Budu jejich fanynka, ale nebudu ve fandomu.
Jsou známy hádky mezi jednotlivými fandomy. Beliebers vs. Directioners...To bývá nejčastější, každý říká, že jejich fandom je lepší, ale to není pravda. Žádný z fandomů není nejlepší, každý je jiný a může mít rád něco jiného. Nikdo neurčuje oblíbenost. Minulý rok byla jedna z největších hádek a to mezi Directioners a Swifties. Dřív jsem se jí taky zúčastnila, ale potom se mi začali líbit písničky Tay a začala jsem jí mít ráda, takže doporučuji, nikdy se toho nezúčastněte, protože pak toho můžete jednou litovat.
♥ this if you are:
"Jsem directionerka, ale nejsem na to hrdá. Budu, až se přestaneme hádat a nadávat ostatním!" -můj názor.
Je více lidí, kteří si myslí totéž a doufám, že si to ostatní také uvědomí.

Jaký máte názor na fandomy vy? Jste v nějakým? :)
Your admin Jull.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 jana-janishka jana-janishka | Web | 23. february 2014 at 7:58 | React

Ahoj,
na blogu je vyhodnocení 5.kontroly SB:
http://jana-janishka.blog.cz/1402/vyhodnoceni-5-kontroly-sb

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 23. february 2014 at 8:58 | React

Ani jednoho z toho obrázku nemám ráda:D

3 Eleonore Eleonore | Web | 23. february 2014 at 18:27 | React

Nikdy jsem nebyla Belieber.Justina jsem celkem dlouho hejtovala, ale bylo mi asi 12 a vůbec jsem to nechápala. Nadávali na něj totiž lidi v mém okolí, tak i já. Ale pak jsem ho začala uznávat, to co dělá pro charitu. Myslím že není zlý člověk, ale v této době prostě potřebujete skandál, něco výstředního, aby se o vás psalo. Něco jako Miley. 1D jsem nenáviděla hlavně kvůli tomu, že je pořád a pořád a pořád zpívala moje spolusedící s příšernou výslovností. Pak jsem se o ně nějak začala zajímat, dva týdny mi trvalo, než jsem si zapamatovala jejich jména :D Pak se ze mě, fakt, ze dne na den stala členka skupiny "carrots", tehdy se to tak ještě nenazývalo, ale co :D
Nějak mě to ale přešlo, začala jsem poslouchat úplně jiný styl hudby. Jejich písničky jsem začala na začátku roku zase poslouchat, ikdyž ne v takovém množství, v mobilu mám asi 6 písniček. Na fandom mám názor skoro stejný jako ty. Nejsem Directionerka a asi jí ani nebudu :D Nejen kvůli bandě slepic které tam jsou,"elite family" a hádky mezi ES a LS, ale celkově nejsem nějaká velká fanynka :D Ale Eleanor je naprosto božská  :3

*Sory za spam, nějak jsem se rozepsala XD

4 ♥Nicole Monster♥ ♥Nicole Monster♥ | Web | 25. february 2014 at 16:06 | React

Selenator :33 A pak Directioner, Swiftie, Lovatic, Arianator... :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement