Ďábel s tváří anděla

24. february 2014 at 2:00 | Jull |  Blbosti
Hi!

Znám mnoho lidí, co se přetvařují, každý druhý člověk se chová jinak, než doopravdy je, ale většinou je lepší člověk. Jsou ovšem i lidi, které si hned oblíbíte kvůli jejich andělské tváři. Po čase na vás něco uvidí, začnou žářlit, nebo se prostě objeví jejich pravé já. Začnou se k vám chovat, jako by jim něco v té hlavě přecvaklo a z nich se stal úplně jiný člověk. A pak se to stane, začnou po vás šlapat a chovat se jako zmije, ale to vidíte jen vy. Nikdo vám nemůže pomoct, nikdo vám nevěří a sami se poštvete proti sobě. Všichni toho dotyčného berou za úžasnou, spolehlivou a hodnou osobu, těžko někomu nakecáte pravdu, i když to mají před očima.
Znám minimálně 3 lidi, kteří se takhle chovají. Všichni jsou oblíbení. Jedna z naší školy už odešla, ale naprosto na celé škole potopila mojí kamarádku, dříve jsem jí měla ráda, ale po tom co jí udělala ne. Nejhorší bylo, že jí všichni věřili a přitom moje kamarádka byla naprosto čistá a nic neudělala.
Další byla moje kamarádka už ze školky. Vždycky byla ta tichá a naprosto pozorná. Každý si jí oblíbil kvůli její roztomilé tvářičce a blonďatým vlasům. Jednou jsem jí pozvala na mojí narozeninovou oslavu. Jí se nelíbilo, že jsme tam dělali něco, co jí nebavilo, i když v pozvánce bylo napsané, že je to na plánu. Každého, krom 3 lidí ovlivnila k tomu, aby se se mnou nebavili, ale nikdo to neviděl.
Další holka, která je přesný pasivní agresor k nám přišla minulý rok. Každý se s ní bavil, protože byla TA nová. Já taky. Dobře se s ní bavilo, byla hodná, tichá, nevinná. Nevím co se s ní stalo, ale jednoho dne mě zničeho nic začala ignorovat a poté mi dělala i naschváli, ale tak aby to nikdo neviděl a bylo to všechno na mně.
Nikdy nevíte, kdo je skutečný kamarád. Pozáte to až tehdy, když máte problém...A on jediný u vás zůstane, když všichni odejdou.
Don't judge a book by it's cover
Your admin Jull.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Unknown Unknown | Web | 24. february 2014 at 11:45 | React

Ano, přetvářka je opravdu problém dnešní společnosti.
Smutné ovšem je, když má anděl masku ďábla.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement