TAG number 9

28. january 2014 at 4:00 | Jull |  Projects
Hi!
Moc se omlouvám, že nepřidávám a neobíhám, ale hrozí mi za tři z češtiny a jako budoucí novinářka to nesmím dovolit. Navíc jsem na blogu bewriter a docela mi to zabírá čas. Prosím, mějte se mnou strpení, ale jsem jen člověk.

Asi jste si mohli všimnout, tak jsem si zamilovala TAGy. Jsou lehké, ale výstižné. Lepší než deníky. Na Silvestra jsem přidala jeden, ale zastínil ho novoroční článek. Je vidět, že každý okomentuje jen poslední článek. Dneškí TAG se bude týkat mého mobilu. A bude jenom pár otázek.

1. Jaké máš typ hesla do mobilu?
-Často si to měním, ale většinou je to pin, která znám já, ségra a moje kámoška, protože má stejné. Ale v tuhle chvíli mám znak, tedy 9 koleček přes, které musím správně přejet. To vím jen já a sestra. A Šája, protože si prohazujeme mobily. Často to měním, protože jedna kámoška mě pořád využívá k tomu, aby si mohla hrát hry.

2. Jaké hry máš v mobilu?
V mobilu mám 8 her. První je Pou. Moc se o něj nestarám, ale někdy to nudu ve škole zažene. Potom tam mám dva logo quizi. Nejvíc zbožňuji loga aut. Když jdu po ulici, tak si je musím vždycky říkat.
Kámoška mě přiměla, ať si stáhnu Dumb ways to die. Je ot hrozná kravina, ale hrajou jí všichni ve škole a docela mě i baví. Jen mi to nejde.
Určitě každý znáte Subway surfers. Pořád jsem to hrála a teď jsem na mém mobilu 19. Má to teda hrozně chyb, protože se to někdy zasekává a jsou to problémy například s klíčema. Je to závsilácká hra.
Když se nudím, tak mě i zabaví hra Temple run 2, kde musím zdrhat v džungli nebo v čem před opicema (?). Akorát se to blbě hraje pod stolem ve škole.
Další hra, která mě baví, ale nemůžu jí hrát podlavící je Traffic Racer. Prostě auta.
Poslední je beat a boss. Často když jsem naštvaná, tak si to nějak musím vybít. No a tahle hra je perfektní.

http://data2.whicdn.com/images/98341313/large.jpg

3. Jaké aplikace mám v mobilu?
Klasické aplikace jako je FB, ASK, Weheartit, Youtube, Instagram, Skype, Messenger a Snapchat. K Snapíku mám ještě něco speciálního, kde si můžu videa a fotky stáhnout.
Potom tam mám jen AJ-ČJ a FJ-ČJ slovník, periodickou tabulku a soundhound.
Měla jsem i WattPad a další, ale to mi blblo.

4. Co používáš za foto-programy?
Většinou mi nejde normální foťák, a proto jsem si stáhla retricu. Nebo spíš fake retiri, který naštěstí funguje, tak jak má.

Ještě jednou se omlouvám, že je to tak krátké.
Your Jull.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Ká. Ká. | Web | 28. january 2014 at 19:49 | React

to je jasný že škola je důležitější než blog:) Poua i loga mám ráda, jsou ty hry na zabití času pro mě:D. až budu mit nový mobil tak tam budu mít myslim podobné aplikace jako ty:D

2 Lily Love Lily Love | Web | 28. january 2014 at 20:42 | React

Mně by se líbilo taky být novinářka ale 3 z češtiny jsem měla sice né letos ale měla jsem jí :D to já hry na mobilu moc nehraju :)

3 jana-janishka jana-janishka | Web | 30. january 2014 at 7:36 | React

Ahoj, teď tu pár dnů nebudu, takže nebudu komentovat.

Super tag!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement