Friend is everything

27. january 2014 at 20:09 | Jull |  Julliin deník
Hi!
Moc se omlouvám, že jsem nepsala, nedávala jse mvám vědět a na blog i na ty vaše jsem se vykašlala. Mrzí mě to. Sice jsem řekla, že budu psát častěji, ale psala jsem i příběhy na jiný blog a užívala si víc života a víc se bavila a já myslím, že to je na důležitější než sezení u počítače. Navíc jsem neměla chuť ani nápady. Nějaký zase mám na normální články, tentokrát ze mně vyprchala inspirace na příběhy.
Dnešní článek bude spíše takový deníček. Nejdůležitější věci, co se mi odehráli v životě za poslední měsíc.

19. 1. 2014- Neděle
Já, mamka a ségra jsem vyjeli do Prahy, kde jsem já měla sraz s kamarádkou na Náměstí Republiky, protože jsme šli do Palladia. Máma s Kájou mezi tím jely na Harfu.
V Palladiu jsme prvně šly na bubble tea do tea one, kde jsem si koupila kiwi :3 s želé, protože na něm ujíždím. Potom jsme obešli krámy jako je Tally Weijl a Claries.
V Tally Weijl jsem si vyzkoušela svetr, který byl naprosto úžasný, ale drahý. Potom jsme si obě zkusily košili a fotily se, bohužel stála 800kč, a proto jsem se rozloučila i s ní. Poté jsme si daly na hlavy čepice s nápisy. Já jsem si koupila červenou s nápisem WTF.
Zašly jsem do KFC, kde jsem oboum koupila b-smarta a donutila jí to její sníst. Když už jsem ho koupila, tak co.
V metru jsme dělaly kraviny a fotily se a dokonce jsme psaly i přezdívky dvou kluků na nějaký přístroj.
Jela jse mtedy se Šájou na Harfu, kde na nás čekala máma. Ségra si hrála v hračkářství, a tak jsme tam taky šly.
NIKDY nás nepouštějte do hračkářství. Photos are HERE, HERE, HERE and HERE.
No a okolo páté už jsme jely eskalátorem dolů, ale mamka byla ještě nahoře. Tak jsem řekla, že bychom měly jít za mámou, jenže místo toho, abychom šly dolů a potom druhém eskalátorem nahoru, jsme to "vyšly" tím, který jel dolu. A to je příběh, jak jsem si rozsekla koleno.
Jela jsem tedy domů za sousedkou. Měla jsem krev naštěstí na červených legínách, na botě, na mobilu, ale to bylo v pohodě. Ta mi řekla, že je to hlubší, ale že na šití to není. Jenže mě tam něco koukala. Podkožní tkáň. Super, celý týden jsem tedy chodila s takovou speciální náplastní, která byla místo šití.

24. 1. 2014- Pátek
Šla jsem do školy a celý den plánovala akci s mojí kámoškou, Šájou. Měly jsme totiž ní a ještě Denčou a Áďou na koncert Adama Mišíka, Voxela a Martina Haricha v Praze v La Loca. Problém byl, že do čtvrtka jsme to nevěděly, protože to byl tajný koncert.
Celý den jsem ve škole pařila na mobilu (nudou), a tak jsem si vybila mobil.
Jela jsem se Šájou tramvají a mávala na lidi v jiné tramvaji a říkala moje představy (ehm.) a Šája mezitím obtočila svojí nohu okolo tyče a dělala kraviny.
Poté jsme se ztratily, protože Karlovo náměstí má dvě zastávky. Super.
Došly jsme tam asi ve 14:45. Mezitím tam přišly ostatní holky.
Když nás pustili, tak tam zrovna Sekáč a Voxel objedvali. Musela jsem si to vyfotit. Šly jsme až na balkon, kde jsme byly po zbytek koncertu. První zpíval Voxel, Marťo a nakoncec Adam.
Hrozně nás tam štvala jedna holka, která hrála v Gymplu a chodí s Adamem, příšerně jsem jí neměla ráda, ale změnila jsem názor, když jsem viděla ty videa na instu atd. Teď mě moje chování mrzí, ale to jsem prostě já.
Po koncertu jsme si šly pro autogramy. Adam jel na hory, takže tam nebyl. První mi dal autogram Voxel. Kámoška mě s ním vyfotila. Jednou i s pusou. Potom se mi podepsal. Musela jsem mu moje jméno vyhláskovat.
Potom přišel i Marťo a rozdával kartičky s podpisem. Poslední dal tak dvouletému klukovi, to bylo strašně zlatý. Když rozdával autogramy, tak mě uhodil do hlavy a bylo to strašně vtipný. Protože jak tam bylo nacpáno, tak jsem byla těsně u něj. :3 Se mi omluvil podepsal se mi a ještě mě pohladil po vlasech. Naprosto ho žeru.
Pak ti dva parchanti utekli a my tam čekaly na fotky. Objevila se tam máma a pořád říkala, když už to bude. Já jsem tam kámošky zdržovala. Ale přišel, a tak mám rovnou dvě fotky s Marťou. Jednu s pusou.
Když jsem šla na záchodky, tak jsem tam nedošla, protože tam stál Voxel a fotil se. Neodolala jsem.
Holky mě tam potom nechaly a já šla s mámou domů, ale před klubem stál Sekáč.

27. 1. 2014- Pondělí
Vstala jsem s pocitem, že nejdu do školy, protože jsem místo toho šla na dějepisnou olympiádu, která dobře nedopadla. Nejspíš.
Důležité je, že jsem od 11:45 měla volno a celou cestu jsem s říkala: "Ti dementi se ještě učí."
Při dějepise jsem na to jenom civěla a vymýšlela vlastní slova, které by se tam hodili. Marně. Ale zpívala jsem si TRIP. Celou dobu.

Musím se přiznat, že první písnička, kterou si každý den pustím je 4 akordy, 21 písniček CZ a SK od Voxela.
Ps.: Začala jsem se dívat na Upíří deníky a zbožňuji to!

Jak jste strávili ten první měsíc v tomhle roce Vy? Nějaké zvláštní akce? Pochlubte se mi!
Your Jull.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement