TAG number 8

31. december 2013 at 18:09 | Jull |  Projects
Hi!
Omouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale užívám si prázdnin a furt někam jezdím. Takže se Vám ozývám teď.
Vymyslela jsem si TAG o věcech, co jsem prožila za rok 2013. Doufám, že se Vám bude líbit!

1. Kolikrát jsi PILA alkohol? (ne ochutnávala!)
Doopravdy pila jen třikrát. Poprvé (za celý svůj život) 30. srpna u své kamarádky Petruš, kde jsme měli Funtastix. Obě jsme měli 2 lahvičky a musím říct, že jsme si to doopravdy užila! První jsem se to bála říct mámě, ale protože jí říkám skoro všechno, tak jsem jí to nakonec postupně prozradila a naštěstí se nijak moc nezlobila. Podruhé to bylo v Itáii na vinobraní- Septemberfest- kde jsem pila bílé víno. Neměla jsem svoje, ale pořád jsem si brala to mámi a táti a tohle se prostě nedá dát jako ochutnávání, protože to znamená například třikrát si toho cucnout a ne to pořád popíjet. No, potřetí to bylo dneska- tedy na Silvestra- kdy mi máma nalila trochu Friska a děda víno.2. Kolikrát jsi byla v kině?
V kině jsem byla asi sedmkrát. Nejprve na začátku s naší třídou na Hobit, neočekávaná cesta a musím říct, že film se mi opravdu líbil a v lednu nebo únoru jdeme se třídou na dvojku. Poté jsem jela s tátou na Zličín, kde jsme byli na Jeníček a Mařenka, lovci čarodějnic ve 2D a naprosto ten film byl boží. Na začátku července jsem byla s mámou na Bling ring: Jako VIPky. Nejprve jsme si myslely, že to je nějaká komedie, ale nebyla. Naprosto nás to uchvátilo, hlavně mně. Emma Watson si tam zahrála, a musím říct, že opravdu úžasně. V září jsem byla dokonce dvakrát. Jednou s mamkou 5. září v Kladně na This is us. Opravdu se mi to líbilo a docela jsem si oddechla, když jsem tam nebyla jediná s mámou. Seděly jsme úplně v zadu a užívaly si to. Ty scény se doopravdy povedly a bylo vidět, že nejsou namyšlení a podobně. Mámě se nejvíc díky tomu filmu zalíbil Liam, protože je z nich nejrozumnější. :D Poté jsem byla s 9.B a naší třídou ve francouském institutu (jen francouzštináři) a opravdu to tam bylo boží. Až na to kino, to mně doopravdy nudilo. Naštěstí jsem seděla vedle Šáji, která mně celou dobu rozesmívala. No, byli jsme na francouzké filmu Renoir. Oh my God, už nikdy! V říjnu jsem pak byla se sestřenkou a ségrou na šmoulech 2, no sice to bylo pro děti, ale já jsem ještě takové přerostlé dítě, takže se mi to docela líbilo. Teď jsem byla 27. prosince v Kladně s mamkou na Hunger Games, Catching fire, i když jsem ho už měla i na mobilu a v kompu a viděla jsem to už asi dvakrát, ale já ten film prostě zbožňuji. U nějakých částí jsem dokonace brečela. Moje mamka dokonce probrečela skoro celý film. :D No, je to prostě moje láska.
-mobil mám v černém-
-náš stromeček je nahoře, ten pod ním je u babičky-

3. Stala ses na něčem závislá?
Ano. Díky "slavným" na asku jsem našla bubble tea do toho se zamilovala. Už jsem jich měla asi 15 a to jsem měla první v červnu-červenci (?). Moje první bubble tea bylo v Palladiu a bylo to mango s mango a liči kuličkami. Možná jste někdo našel v menu, že přidávám moje poslední bubble tea, tak se můžete inspirovat. Doporučuji teplou borůvku, kterou jsem měla tuším 20. prosince s Kačíí. To první číslo znamená kolikáté to je, ale protože jsem to začala počítat pozdě, tak je to přibližné číslo, i když jsem počítala měsíce zpátky. :D Dokonce jsem začala sbírat kelímky s brčkami. Mám jich teď 12.

4. Začala jsi se dívat na nějaký nový seriál?
Ano. Pretty Litte Liars. Dřív jsem ten seriál neměla rád, ale teď ho mám opravu ráda, spíše ho zbožňuji. Je plný tajností a ty já ráda. No, i když nemám ráda, když mi někdo něco nechce říct nebo mi to tají. :D Díky tomu seriálu jsem začala mít ráda ohodně více herců, jako třeba Keegana Allena. To je můj miláček a jen díky němu jsem přivedla na tenhle seriál Šáju, ale nehorázně mně štve, kdyř říká, že se podívá dopředu na ty díly, aby věděla kdo je -A a tak dále. K tomu jsem přivedla i Nicole (dá se to tak říct), která je teda rozumnější než Šája a ani jeden díl si nenechá ujít a nechce dopřevu vědět kdo to je.

5. Chodila jsi s někým?
Popravdě ne, ale chtěla jsem, protože jsem se zamilovala do jednoho (teď) deváťáka, které miluji už od února, dokonce jsem mu to na facebooku napsala, zobrazilo se to, ale on to ignoroval. Po třech měsícíh jsem to smazala. Každým dnem ztrácím naději, že se mnou někdy bude chodit, ale pořád jsem do něj zamilovaná. Přitom okolo mně je ohodně lepších kluků, ale srdci neporučíš. -.- Sice se mi začalo líbit víc kluků, ale nejsem prostě do nich zamilovaná.
-2. fotka, ségra na tabletu-
-6 fotka, moje nové legíny-
-7 fotka, v Praze-
-8 fotka, bubble tea se ségrou-

6. Začala ses bavit s někým novým?
Rozhodně ano. Začala jsem se ohodně více stýkat s Kačíí, mojá bývalou bff, kterou znám už do malička a znovu jsme navázaly kontakt. Díky bohu! Poté se Šájou, s kterou jsme si dříve pořád nadávaly, ale ne ve špatném. Teď je moje hodně velkáááá kamarádka. Pak s pár holkama z naší třídy Bárou, Marikou, Domčou. S těmi jsem se bavila už dřív, ale ne tak hodně. Třeba s Bárou jsem se před pár lety bavila ohodně víc než teď, ale změnilo se potom pár věcí, takže to taky počítám. V září jsem začala chodit na hip-hop a tam jsem potkala pár super lidí. Většinou se moc nebavíme, ale někdy prohodíme slovo, a chci tu jmenovat Naty a Julču. Na posledním místě je Tadek z naší třídy, který je fakt milý. Sice se moc nebavíme, ale je jediný kdo se zajímá o můj blog (doopravdy se divím, že vůbec někdo takový existuje :D) a různě se mně ptá na otázky ohledně blogu.

7. Brečela jsi?
Samozřejmě. Myslím, že taková chvíle vždycky přijde. Při filmu. Při problémech s rodinou, přáteli či klukem. Při smíchu...není možný, aby někdo nebrečel. I ten nejsilnější si najde chvli na vybrečení. A nejhorší je, když se rozbrečíte před někým. A když je to potom člověk, na kom vám záleží a ani vám neřekne co mu je, nemůžete mu pomoci. Je tolik lidí, kterým jsem za tento rok takhle nemohla pomoci. Nicole, Pája, Terka...Možná si někteří jedinci řeknou "Kluci nebrečí." ale každý v duší ví, že to není pravda. Ve třídě se mi stalo, že jsme něco museli hrát a já viděla, jak jeden kluk má slzy už nakraji. Nebo když byl jeden můj spolužák před tabulí a něco nevěděl, ostatní se smáli. V tom momentu jsem se zachovala blbě a trošku se taky zasmála, ale to byl jen zevnějšek, vevnitř jsem se cítila blbě, protože jsem se nezastala, bylo mi ho líto, protože vím jaké to je...Až moc dobře. (Jestli si to čteš.. Moc se ti omlouvám, nechci abysis myslel, že jsem bezcitná, že jsem se tomu smála. Chci, abys věděl, že jsem to nemyslela osobně. Promiň.)

Přidala bych ještě některé otázky, ale už tak je to dlouhé dost a ani byste to nedočetli do konce. Na obrázku je většina dárků, které jsem dostala na Vánoce a nějaké nové fotky. Jinak jsem se přidala na blog bewriter, kde píšu společně s ostatními adminkami příběhy o 1D (většinou). Dále vám chci přidat 4 moje oblíbené písničky za rok 2013. Here, here, here and here. Ale bylo jich opravdu hodně. V tuhle chvíli se jen dívám na očko...
Tak zatím pa...příští rok! Miluji Vás moji čtenáři a čtenářky, skoro tu teď brečím, protě nedokážu ukončit tenhle článek. Za tak krátkou dobu jsem si oblíbila tolik adminek a doufám, že se s některými i sejdu. Jste mojí oporou, děláte mně šťastnou, protože se Vám můžu vypovídat. Čtete si můj život, a vždy mně nějak utišíte nebo uklidníte. U vašich článků a komentářů se vždy usmívám. Docela mně trápí, že Vám nevěnuji tolik času, ale doopravdy to nestíhám. Děkuji Vám za všechno!!! Miluji Vás! :3 Pa...
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement