My diary of december days

10. december 2013 at 10:28 | Jull |  Julliin deník
Hi!
Po dlouhé době přidávám článek. Moc se omlouvám za to, že jsem nemohla obíhat, ale blog.cz se absolutně zbláznil, nešli mi psát komentáře, přidávat články a dokonce se mi nějaké blogy ani nezobrazovali. :/ Doufám, že to stihnu napravit.
Asi jak jste si všimli, jsem v SONB. A díky vám jsem se dostala až do finále! :3 Děkuji vám moc!!! A ještě bych chtěla poprosit, kdybyste pro mně i hlasovali. Náhoře nad články a v menu je odkaz.

5.12.2013- středa
Ve škole jsme se připravovali na Vánoční Jarmark, který byl od 14:00 do 17:00. Asi hodinu jsem tam trčela a čekala, kdy přijde máma nebo Šája. Obě přišli v stejnou chvíli, takže jsem se bavila s mamkou, pak s oběma a nebo si Šája povídala s mojí mámou. Přišla tam i Nicole, takže si taky chvíli povídala s mamkou a rozplývala se nad mojí sestřičkou, která byla u babičky a nemocná.
Se Šájou jsme zdrhly na holčičí záchodky a fotily se, natáčely a pomlouvaly takovou jednu hroznou krávu, kterou jsem viděla poprvé v životě, ale stejně jí nennávidím, jelikož je nejlepší kamarádka kluka, kterého miluji 10 měsíců. (Né, že by si mně všiml).
Po 5 hodině si mamka šla promluvit se Šájinou mámou o tom, že by u nás někdy mohla Šája přespat nebo já u ní.
Poté jsme šly s mamkou na Novodvorskou si dát Bubble tea, jelikož tam udělali nove bubbleology. I love it! Dala jsem si střední, studený bez ledu bubble tea s příchutí bílé broskve s kávovým želé a s tapiocou. (Že si to ještě pamatuji)

7.12.2013- pátek
Po škole jsem se vydala se Šájou na Novodvorskou si dát- co jiného, že?- bubble tea. Čekaly jsme tam hrozně dlouhou dobu. Když už jsem byla konečně na řadě, tak mi řekla, ať počkám. Po minimálně dvaceti minutách jsem si objednala-pozor, další dlouhá objednávka- střední, studený, bez ledu bubble tea s příchutí limetky s bobem jahodou, tapiocou a želé hroznovým vínem. Přišla na řadu Šája, a zase jí řekly ať počká. Fakt super. No objednala si jablko s bobem jogurtem.
Když čekala Šája na své bubble tea, tak tam přišly dvě moje bývalé spolužačky. No, nevím, nevím. Nemám z toho dobrý pocit, jelikož se moc nebavíme a myslím si, že mně ani nemají rádi.
Šly jsme si sednout do druhého patra k Datartu, kde jsem fotila a natáčela. Šája naprosto zničila umělou květinu, protože jí utrhala lístky a roztrhla křeslo. Muhahaha.
Díky nápisu na bubble tea "Bob jogurt" a "Bob jahoda" si tak teď říkáme. Takže jí mám uloženou jako "Bob jogurt". A ano, jsme šáhlý.
Asi okolo řetí jsem musela vyrazit a šla jsem domů. Po chvilce přijel táta se skoro zdravou ségrou a já jí dala ty zbylé kuličky.
8.12.2013- sobota
Jela jsem s mamkou na Černý most a šla nakupovat. Prvně mi mamka koupila bubble tea z limitované edice-střední, bez ledu, studený, milkshake- cookie passion. Mňam! Doporučuji si to koupit dřív, než bude 31.12, jelikož potom už to nebude :/
Poté jsme obcházely obchody.
Mamka mi k Vánocům koupila CDéčko od Katy Perry- PRISM. Chtěla jsem i od 1D, ale pak jsem si řekla, že to můžu dostat někdy jindy. Navíc se mi více líbí ty nové písničky od Katy než od 1D. Musím poděkovat za úžasný tip LILY LOVE. Bohužel to CDéčko dostanu až 24. prosince.
Poté mi máma v CCC (asi) koupila přívěšek slona za 199. Dobře 50 kč jsem si zaplatila sama. Zbožňuji ho.
Jelikož jsem měla poukázku do New Yorkeru díky tomu, že jsme šly reklamovat v létě kabelku a už jí neměly. Bylo to za cenu 399. Koupila jsem si černou čepku s nápisem FRESH. Zbožňuji jí. A modro-černou snapback s bílým obrázkem diamantu. Další moje láska. No, dohromady to 399 nestálo, ale 428, takže jsem si 29 korun doplatila. Díky těmhle mým miláčkům jsem šla až do pánského oddělení, ale stálo to za to. Love it!
Pak jsme se šly najíst do KFC, kde jsem narazila na Enží a její rodinu. Enží je nejlepší kamarádka mé bývalé nejlepší kamarádky Petruš. Ale myslím si, že to není oboustranné. Myslím si, že Petrušina máma její rodinu využívá díky penezům. Enží jsem viděla dvakrát, a jediný co o ní vím je, že je jí 15, má auto, pije frisko a funtastix, má motorku a její rodina má jachtu na orlíku. Přesto není namyšlená, ani rozmazlená. Je naprosto v pohodě. Nechová se povýšeně. Ale Petruš ano, a to mají peníze jen díky známostem její mámy, jinak jsou na tom jako my. Je mi líto Enží, že jí takhle využívají. No, ale to, co mně překvapilo bylo to, že Enží mi na konci řekla "Pozdravuj Petruš." Jen jsem jí řekla, že jí budu pozdravovat a pak jsme se rozloučily. Hodně mně to zaskočilo.
S mamkou jsme si objednali kyblík 14 hot wings. Vážně jsme to nesnědly, já měla fakt dost. Tak jsem to vzaly ségře.
Šly jsme na další bubble tea, kde mi mamka koupila liči -střední, bez ledu, studený- bubble tea s bobem jahodou a marakujou. A ještě ségře. Takže já přes celou Prahu a Kladno táhla ségře bubble tea a u toho se bála, že to praskne.

9.12.2013- neděle
Dokoukala jsem Pretty little liars, Ravenswood i Pretty dirty secrets. Ha a teď se nemám na co dívat. Dále jsem chytila rýmu, super. Podívala jsem se na první díl Hunger games. Viděla jsem ho poprvé v životě a zamilovala si ho.

10.12.2013- pondělí
Ve škole jsem přišla za spolužákem, který mně před pár týdny požádal o adresu mého blogu, tak jsem se šla zeptat, proč jí vlastně potřeboval. Řekl mi, že chtěl vědět, jak píšu, protože z blogem začíná. A pochválil mi ho. :D Podívala jsem se tedy doma na jeho blog a je fakt super. TADY
Dále jsme měli dvě hodiny besedy s poldy. No, tak jakože fajn, alespoň jsme neměli spací hodinu (dějepis) a otravnou hodinu (češtinu). Následovala dvouhodinovka volby povolání. (why?!?!). Čím dál tím více tento předmět nenávidím, a hlavně učitelku.
Měla jsem jít doučovat sestřenku angličtinu, ale její brácha dostal angínu, takže nic. Navíc jsem musela pro ségru, jelikož táta čekal na auto. Stejně mi bylo blbě, takže jsem si jen lehla do postele a pustila si druhý díl Hunger games.

A dneska? Jsem doma, jelikož nemůžu dýchat a je mi fakt blbě. A víte co je na tom nejlepší? Že zrovna dneska mám svátek! Takže jsem se probudila (s tím, že jsem nemohla dýchat). Podívala jsem se na mobil. Dva nepřijaté hovory a asi 6 smsek. Aha, tak fajn. No, za chvíli ke mně přijede babička s dárkem a pozdravem :D
Jelikož se nemám na co dívat, tak se maximálně nudím. Ale stáhla jsem si 1D This is us a různé písničky. Taky jsem si pustila Debilní kecy, co matky neříkají. Boží!

A co vy? Co jste zatím stihly udělat?
Tak zatím pa.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nicole Nicole | Web | 10. december 2013 at 14:01 | React

Ahoj! Pamatuješ na blog http://fanfic-stories.blog.cz/ ?..
Jestli jo, prosím podívej se na tento a vlastně se dozvíš, co se stalo... (http://bewriter.blog.cz/)

2 allm allm | Web | 10. december 2013 at 19:26 | React

Vidím, že máš poriadne zaujímavé dni :D A to, že si presne pamätáš z akých ingrediencií je nejaký nápoj čo si pila je geniálne :D ;)

3 Andy Andy | Web | 10. december 2013 at 19:30 | React

Do AFFS si dej tenhle blog ;)
Taky bych nakupovala :D

4 Ká. Ká. | Web | 10. december 2013 at 19:40 | React

Ten blog jak se posral mě taky hrozne štve:/. Jéé, tak to všechno nejlepší:), taky jsme dneska doma slavili ségru:D bubble tea :33

5 Márč Márč | Web | 10. december 2013 at 20:21 | React

ahoj :) na blogu pořádám soutěž o nejlepší celebritu, budu ráda když se zapojíš :) http://antidote.blog.cz/1312/competititon-best-human-ever-prihlaska omlouvám se za reklamu :)

6 Kačíííí Kačíííí | Email | Web | 10. december 2013 at 20:36 | React

co jsem stihla udělat? NIC! :-D

7 Limonáda . Limonáda . | Web | 10. december 2013 at 20:44 | React

Ještě že už ten blog už funguje, hrozně jsem se tu nudila ! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement